Loppus se haikailu. Ai nii, suvakkius.
Vastaukset 8
- Anonyymi
Jutta antaa isoa pepsaa kaikille
- Anonyymi
Aaah!? On sillä Jutalla tosi iso ja tuoksuvan aromikas.
Siitähän Lassekin tykkäis ihan sikana!
- Anonyymi
Minua kiinnostaisi tietää enemmän että miksi Lasse vuodesta toiseen näyttää siltä kuin sen pitäisi päästä äkkiä paskalle.
- Anonyymi
Onhan se Jutta entinen miehenpuoli.. Kummasti miehiä kiinnostaa toi sukupuolenvaihtaja
- Anonyymi
Totta
- Anonyymi
Olisko Lassella ilmavaivoja?
Näyttää koko ajan siltä että yrittäis pidättää väkisin ulos pyrkivää pierua. - Anonyymi
Olisko Lassella ilmavaivoja?
Näyttää koko ajan siltä että yrittäis pidättää väkisin ulos pyrkivää pierua. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olisko Lassella ilmavaivoja?
Näyttää koko ajan siltä että yrittäis pidättää väkisin ulos pyrkivää pierua.Miksi pidättää? Eihän pihlajakadulla muutkaan pidättele vaan pierut rupsuu jatkuvasti.
Olisko kenties tulossa varren kanssa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1051790
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS491460Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä451260Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk231010Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita176868Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13810- 48752
Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja201723Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?16723Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.40656
