Miksi eu:n eduksi huoraavat fanaatikot vihaavat Suomea ja suomalaisuutta? Miksi oma maa ei kelpaa, vaan pitää myydä persettään ulkomaisille tahoille? Ja että pitää vielä kehua, kuinka perseenmyyminen on kivaa ja kannattavaa. Järkyttäväksi vinoutuneisuudeksi on touhu mennyt.
eu-kannatukseen liittyvä vihamielisyys!
Anonyymi
1<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Näitä huoraajia on ollut läpi maamme historian, milloin on huorattu Tsaarin Venäjän, Saksan Keisarikunnan, Neuvosto-Venäjän, Kolmannen Valtakunnan, Neuvostoliiton ja nyt EU:n kanssa. Nämä fanaatikot myyvät persettään koska ovat tyypillistä lammaskansaa ja haluavat edustaa ns. "oikeassa" olevaa enemmistöä, näitä on yliopistot olleet täynnä kautta aikojen.
Yliopistosta ovat lähtöisin kaikki suomen fasistit, taistolaiset, vihervassarit ja euroliberaalit, tämä johtuu siitä että "älymystö" rakastuu aina johonkin ihme utopiaan oli se sitten kommunistinen, fasistinen tai joku sekopäinen teoria euroopan federaatiosta, koska näillä ei ole todellista kosketus pohjaa oikeaan kansaan/työhön vaan he elävät Harry Potter satumaailmoissaan. Tyhmäksi itsensä lukeneiksi heitä tavataan kutsua! Kaupunkilaisia jotka ylenkatsovat tavallista maalais "juntti" kansaa.