Kreikka kohtelee hyvin turkin tulijoita

Anonyymi

Puhdistaa pukkaa takaisin turkkiin toivottaa hyvää matkaa kohteeseen noudattaa ihmisoikeuksia kunnioittaen

2

112

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nämä j-lehdet jotka yrittävät kaikkensa, että saisivat tuhottua Euroopan kansallisvaltiot näillä vieraitten kulttuurien pakkosekoituksilla, yrittävät vedota tunteisiin, uutiskuvissa esitetään herttaisia lapsia, mutta todellisuus on toinen, suurin osa tulijoista on taas pelkkiä miehiä eikä läheskään kaikki ole Syyriasta lähtöisin, vaan Keski-Afrikan valtioista. Syyria tarvitsee jälleenrakentajia suuret määrät, heille on löydettävä kotimaastaan paikka jossa voivat elää, siinä Eurooppa voi heitä auttaa. Mutta ennen kaikkia juutalaiset eri valtioista ovat vastuussa heidän auttamisestaan, he aloittivat Syyrian tuhoamisen vasalliensa avustuksella. Israel on painostettava ruotuun asian hoitamiseksi, myös tuo juutalaisten nobelisti ja apupoika ohjuspommittaja Obama on laitettava vastuuseen Syyrian tuhoamisen aloittamisesta. Meidän kasaarijuutalaislehtemme ei mainitse näitten asioiden yhteydessä sanallakaan tuota suurinta konnavaltiota, joka on koko Lähi-idän rauhan ainoa alullepanija ja suurin ongelmakeskittymä.

      minos

      • Anonyymi

        Korjaan tekstini viimeistä lausetta, jossa oli kamala virhe: Meidän kasaarijuutalaislehtemme
        ei mainitse näitten asioiden yhteydessä sanallakaan tuota suurinta konnavaltiota,
        joka on koko Lähi-idän rauhan ainoa tuhooja, sotien alullepanija ja suurin
        ongelmakeskittymä.

        minos


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      97
      8923
    2. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      92
      8766
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      15
      7835
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      175
      6203
    5. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      58
      5288
    6. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      23
      4315
    7. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      5
      4210
    8. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      38
      4133
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      37
      3919
    10. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      78
      3808
    Aihe