Onko persuissa vieläkään mitään hyvää?

Onko kaikki hyvä kaikonnut lopullisesti Halla-ahon valtaannousun jälkeen?
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Arka kysymys persuille

Äänestä

Kaikki eivät halua koko maailmaa syleilevän suvaitsevaisuuden maskumiehiksi.

Onneksi on persut. Luojalle kiitos.

Äänestä
  • 35000 ?

    Äänestä

Mitä persuissa on vikana, voitko kertoa sen?

Äänestä
  • Äänestäjien järjestelmällinen pettäminen

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Äänestäjien järjestelmällinen pettäminen

    Miten he ovat pettäneet äänestäjänsä?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Miten he ovat pettäneet äänestäjänsä?

    Hallituskaudellaan tekivät kaiken toisin kuin lupasivat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko kaikki hyvä kaikonnut lopullisesti Halla-ahon valtaannousun jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu