Jollain tavoin tuntuu että he luulevat olevansa suosittuja,koska taas kerran joku joutava ohjelma on heille räätälöity.
Ja Vappu on päässyt maikkarin ohjelmien väliin keikuttelemaan itseään.
Olisiko niin että Maikkari haluaakin,näillä esityksillä kiusata ihmisiä.
Hintikkakin saa keikistellä ja esitellä itseään.Nämä naamat kyllästyttää.
Ja Vappu on päässyt maikkarin ohjelmien väliin keikuttelemaan itseään.
Olisiko niin että Maikkari haluaakin,näillä esityksillä kiusata ihmisiä.
Hintikkakin saa keikistellä ja esitellä itseään.Nämä naamat kyllästyttää.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Eikö näitä kommentteja lueta tai muita mielipide palstoja. Täytyy laittaa näitä palautteita jatkossa suoraan kyseisten tv kanavien sivuille, joissa näitä turhimoita esiintyy..
Hyvä tieto.
Reippaita naisia, hyvä että naisille järjestetään työtehtäviä missä saa olla oma itsensä, eikä tarvitse riisua vaatteita. Se näkyy olevan nykyisin joka iltaohjelmassa, ukot puvut päällä eukot puolialastomana!!
Vaatteet päällä tai ilman,jatkuvasti samoja naamoja Vappu,Hintikka,Roope S,jne.
Kaikki teennäisiä persoonia.
Vappu ja Marja on ihan hanurista. Kaksi täysin turhaa TV ”julkkista” jotka saisivat pysyä pois ruudusta niin kaikki olisivat tyytyväisiä.
On se hyvä, että tv-ohjelmat huonompia ja vieläkin huonompia. En yksinkertaisesti saata katsoa Hintikkaa, Pimiää, Kuustosta , Leppilampea ja niitä Salmisia.
Hyvä juurikin siksi, että nyt lenkkeilen ja harrastan kaikenlaista muuta. Esim. nyt ollut 3 päivää ompelukone pöydällä valmiudessa ja tekaisin itselleni kaksi tunikaa, värikkäitä piristyksiä itselleni. Neuleita teen, pipo, tuubihuivi ja käsineet samaa settiä.
Seuraavaksi ompelen olkkarin verhot ja päällystän sohvaan tyynyjä sävysävyyn.
Pää täynnään uusia käsityöideoita ja ensi joulun lahjoja ajattelin tehdä ajoissa koko suvulle.
Inspiraatioita, idiksiä ja intoa ja tuntuu, että oikein virkistyn ja nautin. Innostukaa! Se kannattaa ja tuo hyvät fiilikset.
Vappu Pimiä on vaan yksi tekopirteä juontaja turhuus jonka ei pitäisi esiintyä televisiossa lainkaan. Samat ilmeet ja eleet joka saatanan ohjelmassa jossa on mukana. Ei sitä vaan pysty katsomaan.
Ihan hirvee Harakka......
Vappu on PIMIÄ.
Ja Juhannus on VALKIA.
Kaksi "inhokki" juontajaa, vappu on vain vappu (kerran vuodessa voi sitä sietää, mut ei enempää), mutta isoon ääneen osaa esim. taksia odotuttaa kotikulmallaan "odota siinä vaan, vien nää pyykit ja tuun kohta" raikui h:gin tark'ampujankadulla kesällä.
No Hintikka sitten, en oikeasti ymmärrä miksi hän on joku juontaja?, sekosössöttäjä, olevinaan cool, ja miksi sen pään pitää olla kokoajan etukenossa (ihan kun ei olisi niskaa ollenkaan), sekä kun omaan noin ohuet hiukset, on ne kornin näköiset noin pitkinä = ilmeisesti pitää "liehua" naisellisesti.
Kaikki tavallaan ja omillaan, mutta kaikista ei tarvitse TYKÄTÄ.
Vappu pimiä on se pimiä aukko joka kerran vuodessa vappuna avautuu.
Muuta virkoo ei hällä ole, kun ei tv-jossain mikä se nyt oli, joku juontojutska, jollekki tekstiviesteille tai jollekki, no kuiteski, ei näyttäny koskaan niitä moneen kertaan pyydettyjä tissejä. = Lehmus ja Tammi
Kamalaa katsottavaa.......
Kaks todella surkeeta juontajaa jotka pilaavat kaiken missä ovat mukana.
Tyhmähän sinä olet kun katsot ohjelmaa joka ei ole mielestäsi hyvä
Hirveät harakat.