viestien järjestely

En välitä tietää mikä kakkossivulle työnnetty viesti erityisesti Natottajaa kyrsii, mutta joku se on.
Aika ajoin Natottaja "ampuu sarjaa" viestejä minuutin välein saadakseen etusivusta mieleisensä.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lukevatko keskustelijat vain otsikoita, vai kirjoittavatko he vain uusia.

Äänestä

Hyvä otsikko tiivistää viestin sisällön yhteen lauseeseen.

Äänestä

Natoon.

Äänestä

Kaanatan NATOO!!!

Äänestä

Moderointi seuaa hetki hetkeltä kommentointia ja poistaa Natolle epämieluisia kommentteja.


Libya.

Äänestä

Miksi sivu menee blancoksi?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

En välitä tietää mikä kakkossivulle työnnetty viesti erityisesti Natottajaa kyrsii, mutta joku se on.
Aika ajoin Natottaja "ampuu sarjaa" viestejä minuutin välein saadakseen etusivusta mieleisensä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu