Tämän päivän hesarissa kerrottiin, että yksi syy nuorten kasvaneeseen raittiutueen oli muslimi ystävien antama vaikutus! Siispä Suomeen pitää tuoda lisää muslimeja ja Suomesta pitää tehdä muslimi valtio, jos haluamme raitistua. HS osoitti taas jälleen kerran kuinka se tukee täysin kritiikittömästi monikulttuurisuutta ja maahanmuuttoa.
Nuorten kasvanut raittius on mamujen ansiota
HS kertoo
3279
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kannabis tilalle. Päihtymisen tarve on nimittäin olemassa uskonnosta ja kulttuurista riippumatta. Vain aineet vaihtelevat.
Kannabis tilalle. Päihtymisen tarve on nimittäin olemassa uskonnosta ja kulttuurista riippumatta. Vain aineet vaihtelevat.
Tuossa ei ole päätä eikä häntää mitä juuri sanoit. Olen itse kristitty ja en itse käytä alkoholia enkä polta tupakkia ihan vaan sen takia koska se haittaa harrastustani, ja haluan pitää erittäin hyvää huolta itsestäni.
Minulla on ehdotus sinulle, ota kourallinen nuppineuloja, pistä ne suuhun, niele ne. Kerro miltä tuntuu.