ja tämän tajuaa aina halvan rahan vainuavat sijoittajat.
Pian saa osakkeita todella halvalla
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vielä+kun+laskee+20%+aloitan+ostot.+Syksyllä+myin+koko+potin+koska+aavistin+ettei+nousukausu+voi+jatkua.+En+tietenkään+tiennyt+koronasta+mitään+mutta+koska+tätä+halvalla+velkarahalla+paisutettua+kuplaa+on+kasvatettu+yli+kymmenen+vuotta+oli+päivänselvää+että+kohta+se+puhkeaa.+Korona+on+vain+sytytin,+ruuti+on+nollakorkojen+paisuttama+osakekupla.
Ensimmäisessä laskuaallossa suuret sijoittajat myivät heti, kenties jo päivää aikaisemmin kun tavikset ostivat, kun jokaisen Suomalaisenkin piti avata se osakesäästötili, niin tottakai se piti täyttää osakkeilla , hinnoista välittämättä. Nyt kauppa on pysähtynyt ammatti sijottajien toiminnasta ja hinnat laskee.
Perintörahoja 200 tonnia odottaa kurssien pohjia, silloin isken!
Kohta saa laatuyhtiöiden osakkeita halvalla koska laatuyhtiötkin laskevat tässä romahduksessa. Ne joilla on paljon käteistä tekevät hyviä kauppoja!
Tuossa huhtikuun puolessavälissä all-in ja rikastumaan!
Ei pidä liian aikaisin markkinoille mennä. Veikkaan että syksyyn saakka joutuu pohjia odottamaan.