Trumpille heti maahantulokielto

https://www.iltalehti.fi/koronavirus/a/e2a57228-72f3-413b-b4f5-605ef1783ee9
Ei eurooppaan eikä minekkään mitääön asiaa. Ainakin kuukauden karanteeni ja twitter suljettava mokomalta taudinlevittäjältä.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Trumppi on takuulla saanut tartunnan, mutta siitä ei twiitata eikä hiiskuta kenellekään.

Äänestä
  • Oli Brassi Bolsonaron kanssa pitkään neuvotteluissa ja kättelivät moneen kertaan ja nyt Bolsonarolla on todettu koronavirus.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oli Brassi Bolsonaron kanssa pitkään neuvotteluissa ja kättelivät moneen kertaan ja nyt Bolsonarolla on todettu koronavirus.

    Ei hätää, Trumpin sanoin covid-19 menee ohi huhtikuussa kun ilmat lämpenevät.

    Äänestä

Liekö Trump saanut rokotteen virukseen, sehän ilmoitti joku päivä sitten, että ei ole huolissaan? Tämä virus on okkultisen illuminatin valmistama, illuminati haluaa vähentää maailman väestön n. miljardiin ja luoda uuden maailmanjärjestyksen, tosin vielä ei voi sanoa miten vakava tämä koronavirus on väestönvähennyksen kannalta eikä voi sanoa mikä vaikutus on talouteen. Sars on geneettisesti hyvin lähellä koronavirusta. Ex-okkultisti kirjoitti 2003 sarsista:

"toukokuun 1.päivänä tai beltainena kuten noidat sitä kutsuvat ilmoitettiin, että sars virus oli koronavirus. Pidän tätä ihmeellisenä, koska beltaine on päivä joka kunnioittaa aurinkojumalaa okkultismin maailmassa ja auringon kruunua tai saatanan kruunua kutsuttiin koronaksi. Minulla ei ole epäilystäkään, että virus on valmistettu ja ihmiset tartutettu tahallaan."

http://lasttrumpetnewsletter.org/2003/06_03.html

Kirjoittaa myös, että näkee sars nimen mielenkiintoisena, koska astrologiassa mikä on noituuden aikakello on voimakas sana jota käytetään osoittamaan auringon- ja kuunpimennysten välinen aika ja tämä sana on saros. Hänellä ei ole epäilystäkään, että tämä on okkultisen illuminatin työtä ja virus on valmistettu illuminatin laboratoriossa.

http://lasttrumpetnewsletter.org/2003/05_03.html

Äänestä

CIA:n toteuttama juoni liian vahvan EU:n kauppasaarroksi?

Äänestä

CIA:n toteuttama juoni liian vahvan EU:n kauppasaarroksi?

Äänestä

Tarttusko se edes Trumppiin, kun on niin terveen ruskettunutkin?
Ja eikös se ollut demokraattien valeuutisia koko Korona!

Äänestä
  • Trump käy solariumissa koska silmien ympärillä vaaleat renkaat. Solariumissa pidetään suojalaseja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/koronavirus/a/e2a57228-72f3-413b-b4f5-605ef1783ee9
Ei eurooppaan eikä minekkään mitääön asiaa. Ainakin kuukauden karanteeni ja twitter suljettava mokomalta taudinlevittäjältä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu