Naapurin ukko

joka on yksityisyrittäjä, hamstrasi wc-paprua reilusti....kuulemma alkoi stressi vaivata ja paskoa slaavikyykyssä verta kun tietää että ulosottomies on tulossa...mites se nyt noin meni?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ilmeisesti tulossa ilmi pimeät työtkin...

Äänestä

Joka ilta kun lamppu sammuu, niin on hienoa muumioida itsensä.

Äänestä

Peräpukama leikkaukseen nyt .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

joka on yksityisyrittäjä, hamstrasi wc-paprua reilusti....kuulemma alkoi stressi vaivata ja paskoa slaavikyykyssä verta kun tietää että ulosottomies on tulossa...mites se nyt noin meni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu