Korona-keskusteluryhmä Ähtäri facebook

Hei kyseisen ryhmän ylläpito! Voitteko laittaa julkisesti näkyville ja luettavaksi.Kiitos.Kaikki tärkeä tieto on nyt tervetullutta.
61118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sehän on ollut julkinen aamusta asti?

Äänestä
  • Ei pääse,jos ei ole kirjautunut facebookiin:(

    Äänestä

Täältähän se tieto kannattaakin hakea. Toivottavasti corona tulee ja vie!

Äänestä

Älkää levitelkö valeuutisia !

Äänestä

Minulla on korona, keneen saan tulla tartuttamaan?

Äänestä

Korona time.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hei kyseisen ryhmän ylläpito! Voitteko laittaa julkisesti näkyville ja luettavaksi.Kiitos.Kaikki tärkeä tieto on nyt tervetullutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu