Koronavirus sodan hinta suomelle 5 miljardia

Tarkoituksella järjestetyn biologisen koronavirus sodankäynnin hinta suomella on vähintään 5 miljardia.
Trump tämän takana on ja nilderberg seura sekä illuminaattipankkiirit, he tästä hyätyvät nuut köyhtyvät.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarkoituksella järjestetyn biologisen koronavirus sodankäynnin hinta suomelle on vähintään 5 miljardia.
Trump tämän takana on ja bilderberg seura sekä illuminaattipankkiirit, he tästä hyötyvät muut köyhtyvät.

Äänestä

Tuo on vasta kevään ja alkukesän hinta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tarkoituksella järjestetyn biologisen koronavirus sodankäynnin hinta suomella on vähintään 5 miljardia.
Trump tämän takana on ja nilderberg seura sekä illuminaattipankkiirit, he tästä hyätyvät nuut köyhtyvät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu