Yli 10 hengen kokoontumiset kielletty
Sulkeeko patanen salit
23
177
Vastaukset
- Anonyymi
Pakko sulkea
- Anonyymi
Ei ole kielletty vaan suositus.
Ne ei ole valtion yrityksiä. - Anonyymi
Törkeyden huippu jos ei sulje
- Anonyymi
Tuskin sulkee
- Anonyymi
Paskiksella mainostettiin ig uutista kello 21. Poistettiin
- Anonyymi
Juurihan sanottiin että tauti vaikuttaa heikkoihin.
Ei ptv saleilla käy heikot.
Meillä vahvoilla ei ole mitään hätää. - Anonyymi
Voihan salin sulkea julkiselta käytöltä, mutta päästää tuttuja takaoven kautta treenaamaan.
- Anonyymi
se on ärsyttävä nousukas!!!
- Anonyymi
ei sulje
- Anonyymi
...niin ja onkohan äijillä millaset roina varastot... voi ruveta vähän lihat katoamaan jos kuurit keskeytyy...
- Anonyymi
Vatsku on näitä uuden polven röyhkeitä saliyrittäjiä, joka vie leivän meidän vanhojen saliyrittäjien suusta. On kuin heinäsirkkaparvi laajentaessaan uusiin kaupunkeihin. Vie meidän oldsschool salinpitäjien asiakkaat sosiaaliseen mediaan postaamallaan bling bling elämäntavallaan ja koreilla autoillaan.
- Anonyymi
Luuletko että raha tulee sali toiminnasta.
No ei.
Kaveri myy horkkaa ja pesee rahat kuntosalien kautta. Käyvät tilaamassa Virosta painoja ja ym. Sitten niihin piilotetaan horkat.
- Anonyymi
Patanen sanoo uusimmassa youtubessa julkaistussa pröystäilyvideossa jossa näkyy mm. lamborghini, että ptv gymit pysyvät auki ja siivousta lisätään. Aika vastuutonta sanon minä!
- Anonyymi
Röyhkeys kopsahtaa omaan nilkkaan
- Anonyymi
miksi se ei vittu nyt tajua sulkea saleja
- Anonyymi
Petri Tauno Patanen on rahanahne ja välinpitämätön.
- Anonyymi
Lambon kk lyhennys on 2900.
Salit pysyy auki - Anonyymi
Nyt Vatanen jos luet tän niin salit kiinni ja heti! Lopeta se ihmishengillä leikkiminen!
- Anonyymi
Luin. Ja laitan kiinni. Hyvä kun ilmoitit täällä asiasta.
- Anonyymi
Ai se varis, mikä kaiken kiiltävän perään, kuten muutkin mensalaiset? Hyvää tekee pikku tauko monelle muullekin, oli lajina tai duunina mikä vaan. Pistää asioita perspektiiviin.
- Anonyymi
Tauon aikana voi miettiä vaimon menneisyyttä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tauon aikana voi miettiä vaimon menneisyyttä.
onkohan se siveä...hmph? Ainakin patasen vaimo on tavistakin taviksemman näköinen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
onkohan se siveä...hmph? Ainakin patasen vaimo on tavistakin taviksemman näköinen.
Kuvia vaimosta!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.3073015Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka612343Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3492033- 1191806
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1261729Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121385- 661359
- 661337
- 681263
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl781233