Venäjän salaliitto!

Korona viruksen Eurooppaan on tahallaan levittänyt Venäjän turvallisuus palvelu joka sai käskyn aiheuttaa tämän avulla hämminkiä ja kaaosta Euroopassa ja käsky tuli venäjän hallinnon korkeimmalta tasolta ja me kaikkihan tiedämme kuka hän on no tietenkin Vladimir setähän se!!
153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joko YLE.n epätoivoiset sta-trollit yrittää keksiä näin kaukaa haettua palturia :D Naurettavaa yrittää siirtää länsimaiden yritys aloittaa diktatuuri ja poistaa kansalaisvapaudet niin tässä tilanteessa vain NWO.n palkkaama trolli voi olla niin idiootti että syyttelee venäjää.

Ette selviä tästä venäjän tai USA.n syyttelyllä, eurooppa on läpimätä korruptio, ja kansalaiset tulevat vaatimaan hallitsijoiltaan vastauksia jahka tilanne normalisoituu ja ulkonaliikkumiskiellot poistetaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Korona viruksen Eurooppaan on tahallaan levittänyt Venäjän turvallisuus palvelu joka sai käskyn aiheuttaa tämän avulla hämminkiä ja kaaosta Euroopassa ja käsky tuli venäjän hallinnon korkeimmalta tasolta ja me kaikkihan tiedämme kuka hän on no tietenkin Vladimir setähän se!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu