Kakkahätätila kello 10:00.
Tarkistakka vessapaperiteluneen tilanne nyt.
Huuhaa palstalla julistetaan
7
80
Vastaukset
On papruu mutten hirveesti käytä. On bidee.
- Anonyymi
Samma här. Rullia on n.50 mutta käytän mieluiten painepesuria.
- Anonyymi
Pillupuhelin on kyllä ehdoton saniteettitilan varustus, suosittelen. Ei pulaa WC-paperista enkä edes muista vuosilukua, milloin olisin pyyhkinyt muuta, kuin nenääni ja silloinkin paperin voi käyttää yhä uudestaan ja uudestaan, kun jättää kuivumaan lavuaarin päälle.
- Anonyymi
Jos Huuhaalle iskee koronavirus niin sehän tarkoittaneepi sitä että meidän on jäätävä tänne karanteeniin? Ei saisi sitten poistua huuhaalta muutoin kuin vessaan kolmeksi minuutiksi ja jääkaapille makkaranhakuun minuutiksi. Kaikki muu on kiellettyä ja on palattava takaisin huuhaalle mitä pikimmin.
- Anonyymi
Kaupat ovat tehneet vastaiskun, joka kaupassa jossa olen käynyt on ollut valtavasti vessapaperia. Hamstraajat varmaan tuntevat olonsa nyt typeriksi, hihi!
- Anonyymi
Hintakin laskee, kun kilpalu kovenee.
- Anonyymi
Tätä voi lauleskella kakalla ollessaan
https://www.youtube.com/watch?v=ojrtwXqqc6g
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse5318965Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1616170Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos3745220Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli664749Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s994361Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1664053SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1853942- 921896
- 1041412
- 47979