Kakkahätätila kello 10:00.
Tarkistakka vessapaperiteluneen tilanne nyt.
Huuhaa palstalla julistetaan
7
98
Vastaukset
On papruu mutten hirveesti käytä. On bidee.
- Anonyymi
Samma här. Rullia on n.50 mutta käytän mieluiten painepesuria.
- Anonyymi
Pillupuhelin on kyllä ehdoton saniteettitilan varustus, suosittelen. Ei pulaa WC-paperista enkä edes muista vuosilukua, milloin olisin pyyhkinyt muuta, kuin nenääni ja silloinkin paperin voi käyttää yhä uudestaan ja uudestaan, kun jättää kuivumaan lavuaarin päälle.
- Anonyymi
Jos Huuhaalle iskee koronavirus niin sehän tarkoittaneepi sitä että meidän on jäätävä tänne karanteeniin? Ei saisi sitten poistua huuhaalta muutoin kuin vessaan kolmeksi minuutiksi ja jääkaapille makkaranhakuun minuutiksi. Kaikki muu on kiellettyä ja on palattava takaisin huuhaalle mitä pikimmin.
- Anonyymi
Kaupat ovat tehneet vastaiskun, joka kaupassa jossa olen käynyt on ollut valtavasti vessapaperia. Hamstraajat varmaan tuntevat olonsa nyt typeriksi, hihi!
- Anonyymi
Hintakin laskee, kun kilpalu kovenee.
- Anonyymi
Tätä voi lauleskella kakalla ollessaan
https://www.youtube.com/watch?v=ojrtwXqqc6g
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 73883
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104748- 47654
- 36623
- 47623
- 30611
- 40595
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34567- 50560
- 37496