Eikö Ahtisaaret tajuu pysyä sisätiloissa?

Kuten Väinämöinen on kehottanut!
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • Kyllä nyt keskuspankit lupaavat tuhansia miljardeja elvytykseen kun kuolema tulee
    hetkeksi kyllän!
    Kunpa tämä katumus ja ymmärrys ei jäisi yhtä lyhyeksi kuin Kainin katumus!

    Äänestä

Ahtisaaren Martti uskoo globalisaatioon ja Euroopan Unionin tulevaisuuteen kuin Göbbels lopulliseen voittoon.

Äänestä

Reissu-Mara kuulemma matkustanut aina 200 vuorokautta vuodessa. Nyt varmaan tahti jo hiljentynyt kun viikatemies seuraa jo tappituntumalla.

Äänestä

Oli jossain feministihöpössä mukana. Joko tarttunut vessasta tai sitten ilmateitse yleisöstä mikä tietenkin tekee viruksesta vieläkin veemäisemmän.

Äänestä

Ja raunioista nouseee kuin nouseekin entistäehompi

UUSNEUVOSTOLIITTO....voe tokkiinsa!

░░░░░░░░░░▀▀▀██████▄▄▄░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░▀▀▀████▄░░░░░░░
░░░░░░░░░░▄███████▀░░░▀███▄░░░░░
░░░░░░░░▄███████▀░░░░░░░▀███▄░░░
░░░░░░▄████████░░░░░░░░░░░███▄░░
░░░░░██████████▄░░░░░░░░░░░███▌░
░░░░░▀█████▀░▀███▄░░░░░░░░░▐███░
░░░░░░░▀█▀░░░░░▀███▄░░░░░░░▐███░
░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███▄░░░░░███▌░
░░░░▄██▄░░░░░░░░░░░▀███▄░░▐███░░
░░▄██████▄░░░░░░░░░░░▀███▄███░░░
░█████▀▀████▄▄░░░░░░░░▄█████░░░░
░████▀░░░▀▀█████▄▄▄▄█████████▄░░
░░▀▀░░░░░░░░░▀▀██████▀▀░░░▀▀██░░

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuten Väinämöinen on kehottanut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu