kuka kattoo tänään star warsin telkusta?

niin et kuka kattoo tänään star warsin? mä katon... eiks täs ekas jaksos luke oo pieni? ja leia ja han solo menee naimisiin?? mut miten luke voi olla pieni jos se on ollu jo iso.. ;)
2378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei Luke ole pieni, eikä iso. Episodi ykkönen sijoittuu aikaan parikymmentä vuotta ennen Luken syntymää. Lukea ei ole siinä ollenkaan.

Onko se nyt todella niin vaikea tajuta?

Äänestä

niin olenko oikeassa?????????????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luke fani. kirjoitti:

niin et kuka kattoo tänään star warsin? mä katon... eiks täs ekas jaksos luke oo pieni? ja leia ja han solo menee naimisiin?? mut miten luke voi olla pieni jos se on ollu jo iso.. ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu