Tehän esiinntyitte "asiantuntijoina", näissä järjestelmäasioissa, pressavaaleissa. Mitä mieltä olette, romahtaako paskanne vai pelastuuko, kertokaa se ihmisille.
Itse epäilen, että olet populistiporrvareita, kusettajia eikä mitään muuta.
Matti Vanhanen, Nils Torwalds, romahtaako järjestelmänne
Anonyymi
2
69
Vastaukset
- Anonyymi
Väittäisin etteivät mainitsemasi herrat taida juurikaan tällaisella netin öyhötyskaatopaikalla aikaansa viettää.
- Anonyymi
Eikä "öyhöttäjien" pidä koskaan erehtyä noista kusiaisia äänestämään !
Edellisessä romahduksessa Vanhanen teki ovelia transaktioita samalla kun passskahousuille uskottelivat, että velka on "varallisuutta":
https://keskustelu.suomi24.fi/t/9294885/vanhasen-talokauppa-askarruttaa
Se oli opetus se.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t887141- 353791
- 453360
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402532- 412262
- 2062259
- 1222192
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292119Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241868- 401749