Freterikki syyttää klähmäistä mikrofonia tartunnasta!
Frederik, 75, epäilee saaneensa koronatartunnan - kuumetta yli 40 astetta: ”Perhanan mikrofoni oli likainen”
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/8b5d74d0-601c-46b0-b9fb-2c1cf28e2455
Frederik, 75, epäilee saaneensa koronatartunnan - kuumetta yli 40 astetta: ”Perhanan mikrofoni oli likainen”
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/8b5d74d0-601c-46b0-b9fb-2c1cf28e2455
Vastaukset 19
Vanhimmat
Tekemisessä pitää järki olla päässää ei takataskussa!
Persuna ollessaan Frederik huuteli että maahantuleville "postimerkki persukseen ja ulos maasta".
Vaan kuka haluaa häntä itseään tänne tartuttamaan muita?
Vaan kuka haluaa häntä itseään tänne tartuttamaan muita?
Arvaan: Persut.
Sitä saa mitä tilaa. Eipä näyttänyt Frederikki paljoo Koronaa välttelevän. 74 ukko ja tuskin auttaa vaikka ois kuinka hyvässä kunnossa. Saattaa ääni kellossa muuttua jos edes paranee. Odotellaan nyt varmistusta ja kaikkea hyvää Reetulle ja tsemppiä.
Tsinkis kaanillakin oli korona jo vuonna 1001
Jos aikuisella on kuumetta yli 40 astetta, tuskin kykenee mitään haastatteluja antamaan, tärkeintä taitaa olla nyt itsensä esiintuominen.
Kukas poikamiestä nyt hoitaa?
MEstari HAlla-aho
Siinä vasta asioidenhoitelija.
Demari Ahtisaarella korona!
Sahtivaari syyttää klähmäistä kiljupänikkää tartunnasta!
Onko uhma laantunut?
https://www.seiska.fi/Uutiset/Kapinahenkea-Kanarialla-Korona-karanteenissa-karvisteleva-Frederik-75-tykittaa
"No, kyllähän minä täällä lakia rikon. Liikun miten liikun ja menen mihin menen. Ei tänne aikuista miestä voi koppiin lukita, perkele!"
Onnea Frederikille valitsemallaan tiellä.
PS. Pysy siellä! Älä tule tänne tehohoitopaikkaa ruinaamaan.
Reetu on Suomessa sairastamassa. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/8b5d74d0-601c-46b0-b9fb-2c1cf28e2455
Eihän se nyt voi sanoa varmaksi, kunhan pääsi taas lööppeihin kiroilemaan.
Reetu paistattelee mielellään mediassa tilaisuuden tullen.
Kuten tyrkkyjulkkikset Tynkkynen, Halla-aho, Hakkarainen
Persubedrikillä on valunut pikkareista menkat mikkiin, ei hätää 4 miljoonaa paluulentoihin luvattu.
onko tartuntaketju selvillä ...siis tuon koronan kannalta
Retu kertoi toimittajalle Kanarialla että ei pitkään aikaan aio palata Kanarialle vaan suuntaa seuraavaksi joko Floridaan tai Thaimaahan.
Niin. Tai sit Honkanummelle juurihoitoon.