mitä teen??

Anonyymi

Pääseekö viroon tai edes suomeen enää korjauttamaan naamaa jos kerta rajat on kiinni ja minnekkään ei enää voi mennä yms? Olen pulassa koska muutenkin leikkauksiin on varmasti pitkät jonot, mutta minun on pakko saada uusi naama ennen syksyä koska muuten en luultavasti voi aloittaa opiskelua. (Olen siis helvetin ruma ja entinen koulukiusattu enkä vain kestäisi sitä kohtelua ihmisiltä enää)

1

79

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vaikka tätä koronasulkua ei olisikaan ja pääsisit mahdollisimman pian kasvoleikkauksiin, et olisi syksyllä priimakunnossa. Toipuminen ja lopputuloksen valmistuminen olisi vielä menossa.

      Viroon ei varmaankaan pääse ennen syksyä leikkauksiin, Suomesta todennäköisesti löytyisi joku plastiikkakirurgi, kunhan koronan huippu olisi ohi kesä-heinäkuussa.

      Kasvoleikkausten tarve ja lukumäärä riippuu tarvittavista korjauksista. Jos leikkauksia tarvitaan useita, siihen tarvitaan jopa useita vuosia. Mitään "pikahoitoa" jonka jälkiä ei näkyisi enää syksyllä, ei ole.

      Toivottavasti olet jo kerännyt nelinumeroisen pesämunan pankkitilille.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      151
      1231
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      119
      1048
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      215
      788
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      765
    5. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      64
      732
    6. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      26
      729
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      135
      696
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      44
      631
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      622
    10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

      Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
      Pyhäjärvi
      58
      554
    Aihe