Lepakon näkemys ihmisestä?

"V....tun idiootit".
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ennemmikin jostain omahyväisestä kaikkitietävästä idioottiukosta.

Äänestä

Lepakot laitto viruksella ihmiskunnalle, jotta ei kannattis lepakkoja hiukopalaksi liikaa haukkaila...

Raakana tahi mediumina varsinkaan.

Äänestä

Siinä vaiheessa kun trendipellet alkoivat syödä hyönteisiä ja heinäsirkkoja alkoi meikäläisellä käämit palamaan...

Äänestä

Kaupunkilaisilla on ollut aina naivin romanttinen käsitys luonnosta. Harmonia on omituinen termi kun todellisuudessa siellä vallitseva olotila on ahnas seksi ja pidäkkeetön väkivalta. Lisäksi esim muurahaisten yhteiskunnassa pummeja ei suvaita. Jätkät painaa duunia kolmessa vuorossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

"V....tun idiootit".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu