Oletteko itse seuranneet miten vähän perheiden vanhemmat valvovat missä pennut humeltavat. Marketeissa luuraavat, juoksentelevat pitkin käytäviä päin ihmisiä ja vanhemmat vaan huolettomina shoppailevat. Pentuja ei pidä päästää kauppoihin. Isot huoltoasemat ovat vielä pahempia. Niissä istuu pentujen kanssa näitä vähän vanhempia hampuuseja. Kapakat on tietysti luku sinänsä. Siellä humalassa ei tietenkään kukaan välitä mistään mitään.
Tämän taudin aikaasaan Suomen kansan tyhmin ja vastuuttomin 5%. Siinä ei auta vaikka kuinka kuuliaisena hallituksen määräyksiä hoitaisi.
Juopot, retkut ja kakarat tätä tautia levittää
5
50
Vastaukset 5
- Anonyymi
Eristän itseni normaalistikin noista aineksista.
- Anonyymi
"Eristän itseni normaalistikin noista aineksista."
Joo. Ei se auta. Ne kakarat levittävät koronaa vanhempiinsa jotka levittävät sitä työkavereihin. Sama juttu juopoissa ja muissa hampuuseissa. Ei siinä käsienpesu auta. - Anonyymi00003UUSI
Anonyymi kirjoitti:
"Eristän itseni normaalistikin noista aineksista."
Joo. Ei se auta. Ne kakarat levittävät koronaa vanhempiinsa jotka levittävät sitä työkavereihin. Sama juttu juopoissa ja muissa hampuuseissa. Ei siinä käsienpesu auta.Entä turvaväli maski päässä?
- Anonyymi00004UUSI
Ensin luin, mietin mikä sekopää.
Aa 2020 ja sit tajusin.
Hiton sekopää. - Anonyymi00005UUSI
Valtio kielsi kurinpidon joten kukaan teini ei tottele vanhempiaan.
Valtio halusi pahuuden teinien ja lasten tuhoksi.
Valtio tukee tv-ohjelmia jotka tyrkyttää pahuutta lasten aivopesuksi joten valtio haluaa lapsista rikollisia.
Onneksi kaikki Valtiot tuhoutuu pian.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791366
- 851263
- 1021003
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7546Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44512