Boris Johnson on SAASTUNUT

Mieheen iski kiinalainen kulkutauti. Hänen pitää olla eristyksissä ja miestä pitää välttää kuin RUTTOA. Lähiajat näyttää, pysyykö mies hengissä, vai korjaako kuolo. Ennen muinoin kulkutautiin kuolleet kerättiin kasoihin ja poltettiin roviolla.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lienee ukkeli tartuttanut pärskimällä tautinsa koko hallitukseen, kun nyt tuli tieto että myös maan terveysministeri on taudissa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mieheen iski kiinalainen kulkutauti. Hänen pitää olla eristyksissä ja miestä pitää välttää kuin RUTTOA. Lähiajat näyttää, pysyykö mies hengissä, vai korjaako kuolo. Ennen muinoin kulkutautiin kuolleet kerättiin kasoihin ja poltettiin roviolla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu