Saako fallos turvota

lahkeessa niin, että se näkyy selvästi kauppakeskuksessa kävellessä näin korona pandemian aikaan?
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Uimalassa kanssa yksi burkamuija meni punaseksi kun näki tiukoissa uikkareissani muhkean pullistuman....

Äänestä
  • Minä taas tapasin komean 20-vuotiaan Irakilaisen pakolaismiehen, joka hoonasi papanani ylikokoon. Aaahhhhhhh!!!

    Äänestä

Saat ottaa kaapista esille Tom of Finland releesi ja kulkea kalu housunpintaa pullottaen. Ei tarvitse ujostella.

Äänestä

Hengityssuojain ja käsineet kätee kun asioit kaupassa, muuta ei tarvita.

Äänestä

Se riippuu falloksen koosta. Velttona alle 12 cm fallokset saavat seistä vapaasti mutta siitä suuremmat saavat seistä arkisin klo, 8,00-21,00 välisenäaikana.

Äänestä

Sen peräti täytyy turvota.

Äänestä

Ajatella kun fallos röhkii verkkarin lahkeessa.

Äänestä

Taloista aletaan kerätä asukkaita pihoille rymiin, ilmoitettuna syynä turvaan evakoiminen.
Erikoisrakenteiset bussit vahvoine panssarilaseineen tulee noutamaan ryhmän yksi kerrallaan. Hesalaiset ihmettelevät hetken autoon noustessaan, miksi kuljettaja istuu omassa eristetyssä kopissaan, mutta kait se on joku suojautumis juttu. Auton ollessa täysi, sen ovet lukitaan ja matka kohti määränpäätä alkaa. Samalla sitä alkaa tulla autoon, kaasua! Kukaan ei pääse pois, lasit kestäisivät vaikka ampua ja ovet ovat tiukasti kiinni. Kuljettajankaan ilme ei edes värähdä, vaikka jyskytys väliseinään on melkoinen.
Lopulta ollaan määränpäässä, lämpölaitoksella, ja auton lastikin on hiljentynyt. Lasti vain puretaan polttoon meneväksi ja bussi lähtee noutamaan uutta ryhmää.

Mistäkö tämän tiedän ennakkoon? Minä ajan yhtä noista autoista. On ilo päästä eroon hesalaisista.

Äänestä
  • Onko tämä nyt se uusi T-4 Aktion systeemi?-

    Äänestä

Kun kävelin turvonneen fallokseni kanssa ulkominiteriön ohi, vahtimestari pyysi sisälle ja loput onkin sitten vaitiolovelvollisuuden alaista.

Äänestä

Saa turvota mutta se ei ole suotavaa oman turvallisuutesi tähden. Kiihkoisat hamstraajat voivat luulla maccaraksi ja napata tukevan otteen ja alkaa kiskoa voimiensa takaa sitä itselleen. Voi nakki napsahtaa. Poikki.

Äänestä

Saa, mutta ei tarvi. Kaikki pysyy kaukana sinusta muutenkin.

Äänestä

Minun miehuuteni on jo velttona greipin kokoinen ja juhlakunnossa,,,voi pojat jos tietäisitte.

Äänestä

On siinä omat vaaransa. Minut ottivat vartijat kiinni greippien ja berliininmakkaran hamstraamisesta ja pakkohan se oli todistaa että ihan lerssi ja kellekset ne oli.

Äänestä

Minun fallokseni on aina uljaassa tanassa mutta sitä ei huomaa koska käytän SS waffen uniformua johon kuuluu pussihousut.

TERVEISIN HELMUNT.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

lahkeessa niin, että se näkyy selvästi kauppakeskuksessa kävellessä näin korona pandemian aikaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu