tyhjentyneen rasvapatin umpeen...
Poltin palavalla röökillä
Anonyymi
6110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Nyt sitten ei jääny hartioiden väliin sit mitään?
Mauri on ankara mies. Mikäli mauri ei voita lotossa, rankaisee mauri itseään. Rankaisu tapahtuu muun muassa siten, että mauri juo hapanta maitoa ja syö pilaantuneita kananmunia.
Lisäksi mauri polttaa itseään sytkärillä eri puolille kehoaan. Huomaatte kyllä, että mauri on avun tarpeessa ☹️
Penttikin yritti vakuutuspetosta 6 vuotta sitten byroossaan kun kioskillaan alkoi mennä huonosti, entisenä vakuutusmiehenä luuli osaavansa homman mutta ikävä kyllä narauttajia olisi talon puolesta ollut liikaa joten homma meni puihin. Ei auttanut jättää ikkunoita auki useaan viikonloppuun koska joku tarkkasilmäinen ne sulki aina ennen perjantaita kello yksitoista.
Pentti päätti sitten korjata tilanteen järjestelmällisellä yrittäjille kohdistuvalla aiheettomalla laskutuksella eli lakitermillä petoslaskutuksella niin ja lisäksi kavaltamalla ulosottoviranomaista työntekijöitä hyväksikäyttäen
mistä on kyse lue tästä:
http://www.51.fi/poliisinarvonolla
Hmmm. "sivua ei löydy" ... ohjasi tälle sivustolle.. ;
https://api.www.51.fi/poliisinarvonolla?cb=1585569066870
Linki tarpeen muuten mutua ja ei uskota!
On se kova !Palavalla röökillä poltti!