Ateistit ihailevat huonoa käytöstä

ja toisten nimimerkkien plagiointia.

Heh hah on plagioinut monia nimimerkkejä ja rekisteröinyt ne itselleen. Ne nimimerkit muistuttavat alkuperäisen kirjoittajan nimimerkkiä, niin että lukija voi luulla alkuperäisen nimimerkin kirjoittaneen sen, minkä Heh hah on plagioimallaan nimimerkillä kirjoittanut.

Tällaisia nimimerkkejä ovat mm.

milkanaahum (vrt. miikanaahum)

C5C (vrt G5G)

G4C (vrt G4G)

jne.

Kaikki ateistit pitävät hyvänä tätä Heh hahin käytöstä ja antavat sille hiljaisen hyväksynnän vaikenemalla siitä. Joku ateisti jopa antoi suoran kannatuksensa moiselle tavalle, kun ei tykännyt minun asiallisesta linjastani ateisteja kritisoidessani!

7

67

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Syytät muita siitä mitä itse teet. Minä kun luulin, että pohjois-pohjanmaalla on rehtiä porukkaa. Kai olet poikkeus.

      • Anonyymi

        Kaikki ihmiset ovat kaikkialla samanlaisia. Heh haheja kaikki tyynni! Ei yhtään rehellistä ihmistä itseni lisäksi! Mutta minähän synnyin synnittömänä ja sellaisena aion myös kuolla! Koko ihmiskunnan edestä, sillä olenhan Kristus, jota kukaan ei todesta ottanut! Kunhan vain pilkkasivat ja kehuivat isoilla peniksillään!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kaikki ihmiset ovat kaikkialla samanlaisia. Heh haheja kaikki tyynni! Ei yhtään rehellistä ihmistä itseni lisäksi! Mutta minähän synnyin synnittömänä ja sellaisena aion myös kuolla! Koko ihmiskunnan edestä, sillä olenhan Kristus, jota kukaan ei todesta ottanut! Kunhan vain pilkkasivat ja kehuivat isoilla peniksillään!

        Olet siis vieläkin niin tyhmä, että luulet minua heh hahiksi.

        Etkös sinä ole kaikista kovin kerskailija?


    • Anonyymi

      "Kaikki ateistit pitävät hyvänä tätä Heh hahin käytöstä ja antavat sille hiljaisen hyväksynnän vaikenemalla siitä. Joku ateisti jopa antoi suoran kannatuksensa moiselle tavalle, kun ei tykännyt minun asiallisesta linjastani ateisteja kritisoidessani!"

      Hienosti valehtelet. Mutta ethän sinä muuta teekään, koska kreationismi ei tee ihmisestä moraalisempaa, etkä osaa tehdä mitään parannusta tapoihisi. Toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet valheitasi päivästä päivään. Tuntuuko se hyvältä ja kauniilta?

    • Anonyymi

      "milkanaahum (vrt. miikanaahum)"

      Kun kirjoitit Miikanaahumina ja vastasit omaan viestiisi samalla minuutilla Milkanaahumina ennen kuin viesti näkyi palstalla, pelisi oli aikalailla pelattu ja taas kaksi trollitiliäsi paljastui.

    • Anonyymi

      Se että itse ihailet huonoa käytöstä ja käyttäydyt huonosti, ei tarkoita että ateistit tai teistit ihailisivat sinun käytöstäsi. Se on vain projektio. Sinä rakastat valehtelua ja teeskentelyä. Luuletko, että sellaiset jotka paljastavat valheesi ja huonon käytöksesi ihailevat huonoa käytöstäsi?

    • Anonyymi

      Eikös g5g ole minun keksintö, jonka plagioit. Ei se ole sama, jos siinä on -.
      Itseasiassa yritit matkia minua käyttämällä samoja sanoja, se oli aika hauskaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      7588
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3652
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1856
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1100
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      32
      963
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      27
      921
    7. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      817
    8. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      742
    9. Tähän vaivaan ei auta kuin kaksi asiaa

      1. Tapaaminen uudestaan tai 2. Dementia Anteeksi kun olen olemassa🙄
      Ikävä
      60
      739
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      26
      672
    Aihe