Ateistit ihailevat huonoa käytöstä

ja toisten nimimerkkien plagiointia.

Heh hah on plagioinut monia nimimerkkejä ja rekisteröinyt ne itselleen. Ne nimimerkit muistuttavat alkuperäisen kirjoittajan nimimerkkiä, niin että lukija voi luulla alkuperäisen nimimerkin kirjoittaneen sen, minkä Heh hah on plagioimallaan nimimerkillä kirjoittanut.

Tällaisia nimimerkkejä ovat mm.

milkanaahum (vrt. miikanaahum)

C5C (vrt G5G)

G4C (vrt G4G)

jne.

Kaikki ateistit pitävät hyvänä tätä Heh hahin käytöstä ja antavat sille hiljaisen hyväksynnän vaikenemalla siitä. Joku ateisti jopa antoi suoran kannatuksensa moiselle tavalle, kun ei tykännyt minun asiallisesta linjastani ateisteja kritisoidessani!

7

78

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Syytät muita siitä mitä itse teet. Minä kun luulin, että pohjois-pohjanmaalla on rehtiä porukkaa. Kai olet poikkeus.

      • Anonyymi

        Kaikki ihmiset ovat kaikkialla samanlaisia. Heh haheja kaikki tyynni! Ei yhtään rehellistä ihmistä itseni lisäksi! Mutta minähän synnyin synnittömänä ja sellaisena aion myös kuolla! Koko ihmiskunnan edestä, sillä olenhan Kristus, jota kukaan ei todesta ottanut! Kunhan vain pilkkasivat ja kehuivat isoilla peniksillään!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kaikki ihmiset ovat kaikkialla samanlaisia. Heh haheja kaikki tyynni! Ei yhtään rehellistä ihmistä itseni lisäksi! Mutta minähän synnyin synnittömänä ja sellaisena aion myös kuolla! Koko ihmiskunnan edestä, sillä olenhan Kristus, jota kukaan ei todesta ottanut! Kunhan vain pilkkasivat ja kehuivat isoilla peniksillään!

        Olet siis vieläkin niin tyhmä, että luulet minua heh hahiksi.

        Etkös sinä ole kaikista kovin kerskailija?


    • Anonyymi

      "Kaikki ateistit pitävät hyvänä tätä Heh hahin käytöstä ja antavat sille hiljaisen hyväksynnän vaikenemalla siitä. Joku ateisti jopa antoi suoran kannatuksensa moiselle tavalle, kun ei tykännyt minun asiallisesta linjastani ateisteja kritisoidessani!"

      Hienosti valehtelet. Mutta ethän sinä muuta teekään, koska kreationismi ei tee ihmisestä moraalisempaa, etkä osaa tehdä mitään parannusta tapoihisi. Toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet ja toistelet valheitasi päivästä päivään. Tuntuuko se hyvältä ja kauniilta?

    • Anonyymi

      "milkanaahum (vrt. miikanaahum)"

      Kun kirjoitit Miikanaahumina ja vastasit omaan viestiisi samalla minuutilla Milkanaahumina ennen kuin viesti näkyi palstalla, pelisi oli aikalailla pelattu ja taas kaksi trollitiliäsi paljastui.

    • Anonyymi

      Se että itse ihailet huonoa käytöstä ja käyttäydyt huonosti, ei tarkoita että ateistit tai teistit ihailisivat sinun käytöstäsi. Se on vain projektio. Sinä rakastat valehtelua ja teeskentelyä. Luuletko, että sellaiset jotka paljastavat valheesi ja huonon käytöksesi ihailevat huonoa käytöstäsi?

    • Anonyymi

      Eikös g5g ole minun keksintö, jonka plagioit. Ei se ole sama, jos siinä on -.
      Itseasiassa yritit matkia minua käyttämällä samoja sanoja, se oli aika hauskaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      186
      3407
    2. Sannalta jälleen fiksu lausunto johtamisesta

      "I used to think the best argument would win – but real leadership means listening, understanding where people come from
      Maailman menoa
      104
      2605
    3. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      8
      2499
    4. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      57
      2442
    5. Riikka se runnoo työttömyyttä lisää

      Menkää töihin! "15–74-vuotiaiden työttömyysasteen trendiluku oli lokakuussa 10,3 prosenttia. Työttömiä oli yhteensä 276
      Maailman menoa
      94
      2361
    6. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      8
      2074
    7. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      0
      1800
    8. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      40
      1770
    9. Sorsa: kuvaputki - Lipponen: kaasuputki - Marin: ryppyputki

      Nuo kolme demaria ovat poikkeuksia Suomen poliittisessa historiassa. Ovat ainoita, jotka ovat kyenneet nostamaan puolue
      33
      1648
    10. Mitä ajattelet

      Siitä henkilöstä jota kaipaat? Sana vapaa!
      Ikävä
      84
      1398
    Aihe