Taas joku haista paska virka
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Keksimällä keksitty hyväpalkkainen loisintapaikka.
EU:ssa ja EIB:ssäkin hän suosi lobbaamista, joten mikä odottaa yliopistoissa?
http://www.magneettimedia.com/euroopan-unioni-pankkieliitin-mata-ja-korruptoitunut-sydan/
Tuppelo mainitaan useammassa kohdassa, samoin Käteinen.
Ei kun rajat kiinni nopeasti!
paska ongelma jäte kuten käteinen raivataan sivuun
Lisää vjenäläismielisiä
"Esko Aho tavoittelee jatkokautta pakotelistalla olevassa venäläispankissa"
Nopea siirto Italiaan.
Vai kielen oppimista musiikkia kuuntelemalla...ihan uutta minulle. joko 10- tai 90-prosenttisesti..............
Ala-asteen menolla huippu palkkaa, vain eurostoliiton kommunismissa. Ei ihme ettei kukaan tee enää töitä näiden elättien eteen.
Joku paikallinen donna olisi tehokkaampi opettaja mutta Alex taitaa olla "uskollinen" aviomies.
Suustasuuhun menetelmä lähikontaktissa paras uuden kielen oppimisessa.
Kyllä meidän Ylioppilasta nyt kyrsii!
Onko jollain lahjoittaa Subbille Linguphonen Italien kielen levykurssin? Linguaphonen kielilevyt oli kova sana aikoinaan.
Eu toimii päättäjien turvapaikkana. Hyvä palkka niille jotka ajavat unionin asiaa lähtömaissa.
Suklaa reikä miehiä.
Eikö Stubb pääse oikeisiin töihin yksityiseen firmaan vaikka on niin eteväksi kehuttu?
Heti vaan Firenzeen, hopihopi.
Firenzen kaupunki on Lombardiassa, Italian koronakeskittymän yrimessä. Tervemenoa vaan Firenzeen Alex, hyvää matkaa.
Mikään normaali tiedeyliopisto ei olisi hyväksynyt yliopistonsa professoriksi ja johtajaksi epäselvällä amerikkalaisella "tohtorin" tutkinnolla varustettua Stubbia.
Mutta EU-rahoitteinen EU-yliopisto hyväksyy, se toimii virkaheittojen entisten poliitikkojen suojatyöpaikkana.
https://www.eui.eu/ServicesAndAdmin/CommunicationsService/News/2020/Five-EUI-researchers-receive-ERC-advanced-grants
Saa heti koronaviruksen.
Iglesiakset on perinteisten suhteiden kannalla Espanjassa. https://m.youtube.com/watch?v=8X-oO0BZQ3c
Koronakin muuntuu paremmaksi.