Ja näin Jumalat LOIVAT friikit: kaatamalla, ujuttamalla ja aivopesemällä vaikka millä imageilla/illuusioilla ihmisiä uskomaan tai olettamaan, että he olisivat jotenkin erilaisia, jollain tavalla olisi parempi olla jotain IHAN muuta kuin mitä nyt oikeasti on.
Jumalat ovat sen Henkimaailmansa kanssa ajaneet ja ujuttaneet tuota asiaa jo 90-luvulta lähtien ja räjähdysmäisesti aikaansaanut oikein jättiaallon noita ilmentymiä, oikeita she-male friikkejä.
Nuo JUmalat ovat Henkimaailmoineen saaneet täysin vastentahtoisesti (osapuolille) ja luonnonvastaisesti aikaan friikkejä, myös vastoin kaikkia mahdollisuuksia, kuinka asiat olisivat olleet, jos nämä kys. hlöt olisivat saaneet olla rauhassa ilman, että mikään tulee vaikuttamaan heidän olemassaoloonsa.
Pitää ymmärtää, että elämme ja olemme aivan samassa ilmatilassa Noiden Ihme-Olentojen ja Huonon, Pahan energian kanssa. Ilmatila ja se millä tavoin se muka vaikuttaa, perustuu pelkästään siihen, että Nuo Olennot ovat Kaiken sen Ilmatilan/energian takana. Ja He ovat vaikuttamassa asioihin näihinkin.
Noiden Jumalien ja Henkimaailmansa olemassaolon todistamiseksi on olemassa mm. kautta historian uskoville ilmoittelu, ennustukset ja profetiat yms., myös erityisesti vielä pari vuotta sitten erittäin paljon. Nämä kaikki ilmoittelut on niin paljon dokumentoitu jnuuri täällä suomi24.fi-palstoilla, ja YLLÄPIDOLLA on AINA, ikuisesti nämä kirjoitukset TALLELLA, jos vaikka uskovaiset haluaisivat itse lähteä niitä poistamaan.
JA JUMALAT loivat friikit
Anonyymi
1
127
Vastaukset
- Anonyymi
Friikit ovat täysin Jumalien ja Henkimaailmansa luonia, väkisin ja vastentahtoisesti uhrien osalta, YLTÄ päältä kaatamalla päälle niin kauan, kunnes saa sisään asti ällön tunteen, että olisi she-male friikki: EI edes nainen tai mies (näin usein alkuper. miespuolisilla ja vähän muillakin), vaan she-male friikki.
Kiroan Jumalat ja Uskonsa! Syyttömien, osattomien kimppuun ja kontolle tulivat hääräilemään ja illuusioitansa vielä jostain viattomista tällaisista esittäen=sairasta VALE paskaa esittäen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 765245
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai664663Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1254601Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3381937- 871582
- 921514
- 2571476
- 3351145
- 200991
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.52943