Ja näin Jumalat LOIVAT friikit: kaatamalla, ujuttamalla ja aivopesemällä vaikka millä imageilla/illuusioilla ihmisiä uskomaan tai olettamaan, että he olisivat jotenkin erilaisia, jollain tavalla olisi parempi olla jotain IHAN muuta kuin mitä nyt oikeasti on.
Jumalat ovat sen Henkimaailmansa kanssa ajaneet ja ujuttaneet tuota asiaa jo 90-luvulta lähtien ja räjähdysmäisesti aikaansaanut oikein jättiaallon noita ilmentymiä, oikeita she-male friikkejä.
Nuo JUmalat ovat Henkimaailmoineen saaneet täysin vastentahtoisesti (osapuolille) ja luonnonvastaisesti aikaan friikkejä, myös vastoin kaikkia mahdollisuuksia, kuinka asiat olisivat olleet, jos nämä kys. hlöt olisivat saaneet olla rauhassa ilman, että mikään tulee vaikuttamaan heidän olemassaoloonsa.
Pitää ymmärtää, että elämme ja olemme aivan samassa ilmatilassa Noiden Ihme-Olentojen ja Huonon, Pahan energian kanssa. Ilmatila ja se millä tavoin se muka vaikuttaa, perustuu pelkästään siihen, että Nuo Olennot ovat Kaiken sen Ilmatilan/energian takana. Ja He ovat vaikuttamassa asioihin näihinkin.
Noiden Jumalien ja Henkimaailmansa olemassaolon todistamiseksi on olemassa mm. kautta historian uskoville ilmoittelu, ennustukset ja profetiat yms., myös erityisesti vielä pari vuotta sitten erittäin paljon. Nämä kaikki ilmoittelut on niin paljon dokumentoitu jnuuri täällä suomi24.fi-palstoilla, ja YLLÄPIDOLLA on AINA, ikuisesti nämä kirjoitukset TALLELLA, jos vaikka uskovaiset haluaisivat itse lähteä niitä poistamaan.
JA JUMALAT loivat friikit
Anonyymi
1
144
Vastaukset
- Anonyymi
Friikit ovat täysin Jumalien ja Henkimaailmansa luonia, väkisin ja vastentahtoisesti uhrien osalta, YLTÄ päältä kaatamalla päälle niin kauan, kunnes saa sisään asti ällön tunteen, että olisi she-male friikki: EI edes nainen tai mies (näin usein alkuper. miespuolisilla ja vähän muillakin), vaan she-male friikki.
Kiroan Jumalat ja Uskonsa! Syyttömien, osattomien kimppuun ja kontolle tulivat hääräilemään ja illuusioitansa vielä jostain viattomista tällaisista esittäen=sairasta VALE paskaa esittäen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061