Susanna ei suostunut antamaan tavaroitani minulle eikä vanhemmilleni,
https://www.seiska.fi/Uutiset/Kohuparin-erosotku-syvenee-Susanna-Indrenista-eronnut-Samuli-turvautui-poliisiin-Susanna-ei
https://www.seiska.fi/Uutiset/Kohuparin-erosotku-syvenee-Susanna-Indrenista-eronnut-Samuli-turvautui-poliisiin-Susanna-ei
Vastaukset 6
Vanhimmat
kannattaas olla ikäistensä kanssa, eikä kellä tuonki pojan vanehmmat varmaan sama ikäisiä mitä salatut elämät mummo .. :)
sekinhä huvittavaa ku pressan luona käy korttia pelaamas puolison vanhemmat, sale on niitä vanhempi... :)
tai danny voisi olal ciccolana tyttönsä vanhempien ISÄ :)
vara viagraa noilla rikkailla ja sitte yttöä
Aina nämä ovat alistussuhteita jos on nuori toinen osapuoli. Samulin kannattaisi nyt opiskella ammatti ja tosiaan seurustella vaikka toisten miesten kanssa.
Tuo nainen kertoi jossain haastattelussa, että hänellä on joku mt-ongelma (taisi olla kaksisuuntainen mielenhäiriö). Varttihulluus ei ole huonosti käyttäytyvän naisen puolustus. Ainoastaan otettu lääke auttaa!
Juu, ei ihan täysaikaiselta vaikuta.
helpos saippusarjassa välil väärät henkilöt äkkirikastuu
sitten jäävät vapaarouvina elämään luksuksessa : sekoilua