Siinäpä vasta jämäkkä mimmi!
Alkaa asiat pian hoitua mallikkaasti!
Alkaa asiat pian hoitua mallikkaasti!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Voisitko edes näin pääsiäisen aikaan olla pelottelematta? Tarpeeksi murhetta muutenkin.
Vihreiden kannatus on hiipumaan päin. Olisiko Emma Kari loikkaamssa, että pääsee pääministeriksi? PeSuun ei kannattane Emman loikata, koska sen jälkeen ei kuitenkaan pääse eduskuntaan, vaikka pääministeripuolue voisikin olla.
Kuka on tuo Kari? joku "Emma Kari Jennifer Vesa"?
Isä istuu vankilassa petoksista ja tytär mamujen haalija. Vaikuttaa henkisesti epävakaalta ja pahinta, lisääntynytkin.
Harmi ettei vihreät valinnet sitä puheenjohtajaksi, tosin lähs yhtä älytön tyhjäpää valittiin
Tiukka kisa tiedossa. Varteenottavia ehdokkaita löytyy muitakin
https://www.seiska.fi/Uutiset/Huomio-koteihinne-lukittautuneet-kansalaiset-Nyt-on-loistohetki-pienelle-jumpalle-katso
Pelottavaa, Ei vihreitä mihinkään. https://www.youtube.com/watch?v=B-S5oFshILc
Eikö tuo ole se "lentokoneseisoja"?
järkyttävin vaihtoehto ikinä, onneksi vihreiden kannatus sukeltaa. Typerä puolue. Miksi nimi on vihreät, kun ainoa asia mitä nämä eukot ajaa, on mamujen edut.
olen sivutoiminen luomuviljelijä, rakastan eläimiä ja luontoa, enkä voisi koskaan antaa ääntä puolueelle joka ei arvosta maaseutua , maalaisia, eikä maatamme.