Melko ketku liike myivät vanhuksille tarjousimurin sijasta toisen eri akulla. Tästä paketista puuttui rakosuulake vanhukset kävivät kahdesti kysymässä sitä. Veikonkone syytti heitä eikä suulaketta koskaan saatu. Myivät siis puuttelisen paketin kallimalla koska tiesivät etteivät vanhukset osaa nettiä jossa kuluttajansuoja nykyyään on. asiasta jo kuukausua ja veikonkone ei ole suulaketta toimittanut vanhukset tarvitsisvat sitä auton putsaukseen. Enn suosittele liikettä kellekään minua huijattiin ikkunapesuri kaupioissa takuu ei toiminut lopuksi selvisi että maahantuoja vaihtunut sain kolmannella kerralla rahani taksin sentään kaikkeinsa tekivät että olisin lannistunut.
Veikonkone Kauhajoki
Anonyymi
51194
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
😂Kappas kummaa ei yllätä yhtään tämä hiljaisuus tämän lafkan kohdalla täällä ainuttakaan rehellistä yrittäjää ole ikänä nähnykkää tai näkeehän suomalainen vaan tilin saldon ja joulupukin!
Eikö tuota samaa ole kaikkialla nykyään asiakas yritetään väsyttäää ei täällä ole nyt myymälänjohtajaa paikalla
Onni on asua Lapualla. Täällä Veikon Koneella on aivan erinomainen palvelu yhtä halvat hinnat kuin missään Seinäjoen tarjouksissa.
Käykää seuraavalla kerralla katsomassa, kun tarvitsette jotain.
En oo enää vuosiin ostanut Kauhajoelta muuta kui ruokaa. Verkkokauppojen hinnat niin paljon erullisemmat ja toimitus kotiin samaan hintaan tai ainakin paljon halvemmalla kuin paikallisten yritysten 50 euron kuljetusmaksu. Takuut ja palautukset toimii ja rahat takaisin muutamassa päivässä.
Ei hyvä