Krakatoa purkautuu

Hamstratkaa ruokaa ja vessapaperia.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Krakatao on äärivasureiden pyhä vuori. Ovat pystyttäneet sinne saarelle 5G tuulivoimakäyttöisen mastonsakin.

Äänestä

Hyvä. Sitä Yellowstonen purkautumista odotellessa. Geologisen kalenterin mukaan hetki on käsillä, tosin se "hetki" on -muutamia tuhansia vuosia, mutta kuitenkin mahdollisuus on nyt olemassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Hamstratkaa ruokaa ja vessapaperia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu