Katsoin tv1:ltä dokumentin aidsista

Kuinka monta aidssairasta on nykyään Suomessa?
https://www.iltalehti.fi/telkku/ohjelmat/muisti/58000/yle-tv1/6421645
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hinurien juttuja

Äänestä

Onko kaikilla homomiehillä aids?

Äänestä

Ei taida homomiehiä enää aids pelottaa koska aidslääkkeitä popsien voi elää normaalipitkän elämän.

Äänestä
  • Homot levittävät propagandaansa ja Aidsia.
    Virusta ei ole vieläkään saatu häviämään ja laumasuoja ei toimi.

    Äänestä

Aidsiin sairastuneita täytyy olla maailmassa nykyään jo miljoonia.

Äänestä

Yle TV1 26.4.20 10.45- AIDS-ohjelma
Yle kuvasi ja haastatteli pitkät pätkät jotain tautista hmoa Uimastadionilla ja tuli samalla leimanneeksi ja häpäiseeksi koko paikan AIDS-hmojen suosimaksi tautisten helvetiksi.

Jo ko. hmohihhuli sai YLEN ohjelmassa muka jopa mainostaa ko paikkaa hmojen suosimaksi tapaamispaikaksi????

Saatana. Onko näin ollut?
En ole kyllä itse huomannut ?
Mutta tuon YLE-ho mo-mainoksen jälkeenhän sinne vasta hmot ryntäävät ... vaikka aitojen yli.

Äänestä
  • He kokoontuvat uimapaikoille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuinka monta aidssairasta on nykyään Suomessa?
https://www.iltalehti.fi/telkku/ohjelmat/muisti/58000/yle-tv1/6421645

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu