Tyttöystävääni naitiin matka.....2

Anonyymi

Spermaahan sieltä valui ulos koko ajan ja pillunhuulet olivat tosi helakan punaiset.
Neljännellä olikin aikas isokokoinen kalu jossa herkkutatti melkein tyttöni nyrkin kokoinen ja nyt se oli takaapäin työntymässä sisään.
Vaikka pillu oli hyvin voideltu spermasta ja kuumanesteestä näin kuinka herkkutatti ei silti mennytkään sisään ihan heittämällä, vaikka tyttöni molemmin käsin koitti avata pilluaan.
Menihän se lopulta ja likka parkaisi kuuluvasti eiiiitä huutaen, jalat väpätti ja varpaatkin kippurassa olivat kalun työntyessä hitaasti sisään,
olihan se jotenkin kiihoittavaa, kaluni oli koko ajan kovana.
Äijä alkoi hitaan kiihdytyksen ja nyt alkoi tyttönikin antamaan vastapotkuja pepullaan kalua vastaan, taisi iso jööti tehdä tietä tulevalle orkulle.
Mies kiihdytti tahtiaan ja pussit hakkasivat klittaa joka olikin pikkusormen paksuinen ja kovana nöpötti, orkkuahan alkoi tulemaan tytöllä ja vastaiskut tihenivät ja koko huone kaikui kiimaisesta orkusta.
Paukutus tihentyi ja lopulta kalu pillunpohjassa alkoi nytkähdellä lastin lähtiessä liikkeelle, tyttöni huusi orkun pauloissa ja riiskinta alkoi joka kestikin aikas tovin "kauheeta kun se on kuumaa" likka sai tokaistua mällin ruiskinnan alettua.tyttöni oli aivan hiestä märkä pillusta puhumattakaan.
Sänky suorastaan lainehti spermasta ja nyt se ekana nainut tahtoikin uusinnan, mutta sanoimme että oli sovittu vain että jokainen kerran saa naida. äijät siinä sitten koittivat tinkii, mutta olimme tiukkana ja lopulta pääsimme yhteisymmärrykseen että jokainen maksaa satasen lisää "lisälihasta".
Likka sanoi menevänsä ensin suihkuun pikaisesti ja sieltä tullessa häntä odottikin jo neljä jyrkässä kulmassa vatsaa vasten olevaa kalua.
Paikkaa vaihdettiin sängyssä ja nyt kaikki vetivätkin takaapäin, mutta nythän jokaisella kestikin 20 minsaa kunnes tuli mällit pillunperälle.
Neljännen naidessa oli tyttöni jo aikas väsynyt ja eikä orkkuakaan enää saanut, mutta pillu oli litisevän märkä.
Aamulla valitteli kuinka pillu on hellänä ja eihän se ihme ollukaan jos laskisi kuinka monta metrii sinne oli edestakaisin naitu, ei kilometri riittäisi, heh.
Mutta suuhun otti silti multa ja tekihän se gutaa.
Lähdimme kuitenkin kotiin seuraavana päivänä ja teimme saaduilla rahoilla pienen keittiörempan.
Tyttöni kertoi myöhemmein kuinka pystyi unohtamaan ujoutensa ja keskittyi vain naimiseen ja saaneensa ainakin 6 hyvää orkkua, mutta pillu oli hellänä melkein viikonpäivät.

4

1089

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • En keittiöreppaa tehnyt mutta Thaikussa kävin ja sain kivasti lisää opiskelukassaan. Vaikka peppu olikin sen jälkeen tosi nautinnollisen kipeä.

    • Anonyymi

      Vieläkö olette yhdessä?

    • Anonyymi

      Minä haluaisin panna kanssasi.
      Kuulosti juuri siltä mitä itse haen.

    • Anonyymi

      Jos olette jatkaneet tienaamista, niin olisi kiva kuulla myös siitä.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      84
      3432
    2. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      25
      2023
    3. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      194
      1931
    4. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      342
      1319
    5. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      85
      1299
    6. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      89
      1137
    7. Varoitus kyläläisille Suomussalmella

      Paikkakunnalla on ilmennyt huolestuttavaa toimintaa jossa kaksi aikuista miestä ( Dimitri ja Teemu ) on syyllistynyt nuo
      Suomussalmi
      12
      935
    8. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      82
      933
    9. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      23
      855
    10. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

      Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
      Ikävä
      61
      790
    Aihe