Botoxille kyytiä, kenen hymy hyytyy, onko hyytymä luonnollinen? Kuka on heikoin lenkki?
FARMI SUOMI tänään!
Anonyymi
21106
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Ei paljon kiinnosta kun Mietaa jäi feministijyrän alle!
botox voi saada aikaan rumaa jälkeä.
Karmeen näkönen turpa tällä Palanderin frouvalla. Jatkuva hammaslääkärin tuppo ylähuulen alla-lookki.
Kaduttaa varmasti tuo karhuntaljan laitto ylähuuleen.
Luonnon lookkia ei mikään voita, ei edes plastiikkamömmöt. Harmi vain kun Jaria ei haastettu nyt kunnolla, pääsi helpolla!
Kyllä Riinis huomaa kun ite kattoo omaa lookiaan mitä on tullut tehtyä, peili vielä antaa vähän anteeksi kun itse katsoo mutta kun katsoo filmiä missä on itse niin se on eri juttu.
Onko Mietaa laittanut botkxia, ei kai?
Riina-Maija Palanderilla taas alkoi sulaa ylähuulen täyteet ja piti lähteä kotiin.
Voihan olla että tuli rahakkaampi tarjous seuraavaan tositoosaan .Nythän seuraavaan BB-taloon haetaan tyyppejä.
Josko Kalle ja Riina-Maija lähtevät seuraavaan taloon yhdessä.
Älä pelottele, kukaan ei halua nähdä tuota kammotusta BB:ssä. Ja tuskin on julkkis BB, vaikka eihän tuo olekaan kuin julkkiksen eukko.
No nyt pidän peukkua Aminille!
Joo, Amin paras, Isometsä seuraava.
Parkkali jaksaa kehuskella että voitti Miedon vaikka onnistui vain kieroilemalla, antoi seipäästä pitemmän pään punnitukseen kun näki Juhan pätkän painon, vaikka sahasi lyhyemmän pään siihen.
Empä ollu tuntea riinaa ! Karsee leikelty botox naama. Ei ihme ettei kallen rahat riitä . Kyllä tuo kuluttaa enemmän kun audin Q8
Botox tai kammoöljy ei pitänyt loppuunasti, eimukava loppu kun luovuttaa!
Tuossa on naisille hyvä oppitunti miten itsensä paikkailu ei kannata.
Palanderska paskoi housuunsa, Amin sen sanoi oikein, eikö hävetä jälkeenpäin?
Olipa noloa riinalta, olisi jäänyt mielellään Farmille ja lopussa taistellut naista vastaan, mutta varma häviö miehelle ei käynyt. Kuvitteli että pitäisivät hänet kokkailujen takia, hahhaha.
Nyt oli oikea lähtö vaikka noloa oli Palanderin rouvalta. Amin hoiti torpparin hommat hyvin, Amin on porukan ilopilleri.
Riiniksen puhetkin on epäselvää,, vaikuttaako nuo huulitäytteet noin paljon.
Farmilaiset eivät ymmärtäneet, että rouvaa olisi pitänyt kehua ja liehitellä jokaisesta työstä.
Alina on mukava ja vaatimaton ja se kaunistaa häntä vielä enemmän,, sisäinen kauneus.
Riina nolasi itsensä täydellisesti.
Tuollaista LUOVUTTAJAA ei huolita mihinkään ohjelmaan,, onneksi en jaksais katsoakkaan häntä,, nevehöörin luokkaa. Nikon kaveri saman kaltainen mahtaa äijä hävetä.
Kauniit huulet ovatparasta naisissa!
Kauniit huulet ovatparasta naisissa!
Milloin se Ämmä lentää veke joka loukkaantui Juhan heitosta aina
Jääkiekkoämmä on oikea naisen irvikuva, vaikuttaa lisäksi katkeralta ja kostonhimoiselta ämmältä! Olisi jo aika haastaa se!