ikuinen elämä

60 geeniä muuttamalla saadaan 100 vuotta elävä ihminen elämään 2000 - 3000 vuotiaaksi
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Maapallo ei kestäisi sitä väkimäärää. Ihmisten elinikää pitää lyhentää, ei pidentää.

Äänestä

Yhtä väriä muuttamalla saadaan punaisesta pallosta sininen.

Muotoa muuttamalla litteästä tulee pallo.

Oliko muita itsestäänselviä älyttömyyksiä?

Äänestä

kasvuhormoni on nuoruudenlähde

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

60 geeniä muuttamalla saadaan 100 vuotta elävä ihminen elämään 2000 - 3000 vuotiaaksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu