Li Andersson haluaa Nallen Thai hierontaan

https://www.is.fi/politiikka/art-2000006494729.html

Wahlroos olisi varmaan otettu, jos kokisi vuosien jälkeen happy endin
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nallelle rystysillä suoritettava voimaperäinen kasvohieronta tulisi tarpeeseen.

Äänestä

Li Andersson, tuo humpsuisen kapakkatytön oloinen ministeri on kuutamolla kuin käki.

Äänestä
  • Huumehöyryissään taitaa olla näin Vapun kunniaksi. Eihän tuon eukon jutuissa ole mitään järjenhäivää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.is.fi/politiikka/art-2000006494729.html

Wahlroos olisi varmaan otettu, jos kokisi vuosien jälkeen happy endin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu