Huippumalli haussa

Mitä eilisessä huippumalli-jaksossa tapahtui? Unohdin ekan kerran katsoa, ja harmittaa kauheasti. Kuka tippui ja miksi?
6495
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

No mm. niiden piti poseerata kasvokuvissa elävän tarantellan kanssa, Eva oli ainut joka pelkäsi ja järkyttyi ja itki.Toccara ja Ann saivat moitteita lopussa ja Toccara sitten tippui. Mun mielestä Toccara oli kyllä paljon nätempi kuin se Ann,,tosi upee nainen.

Äänestä
  • Toccara oli ihan paras :( Voi harmi! Otettiinko Evestä lopulta kuitenkin ne kuvat?

    Äänestä

  • velhot kirjoitti:

    Toccara oli ihan paras :( Voi harmi! Otettiinko Evestä lopulta kuitenkin ne kuvat?

    Otettiin ne kuvat :)

    Äänestä

  • koko höskän kirjoitti:

    Otettiin ne kuvat :)

    En tiedä jos olet huomannut, mutta Toccara on LÄSKI. Ei sillä koskaan ollut edes mahdollisuuksia, eikä tä sokea mimmiäkään

    Äänestä

  • Zpede kirjoitti:

    En tiedä jos olet huomannut, mutta Toccara on LÄSKI. Ei sillä koskaan ollut edes mahdollisuuksia, eikä tä sokea mimmiäkään

    ...nykyään on olemassa xl-malleja. Ja Toccara oli paremman näkönen kun monet muut siinä. Ja miten näkövamma vaikuttaa mallikisassa?

    Äänestä

  • koko höskän kirjoitti:

    Otettiin ne kuvat :)

    siis EI EVE inhosikin hämähäkkiä. Onhan noita ennenkin ANTMin eri tuotantokausina ollut - kuka pelkäsi korkeaa paikkaa, kuka rinnat paljaana esiintymistä ym. Ei Evan reaktiossa ollut mitään ihmeellistä (itsekään en hämähäkkejä suuremmin rakasta), mutta inhostaan huolimatta Evan onnistui kuitenkin saada aikaan kuva, jota tuomarit RAKASTIVAT.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


velhot kirjoitti:

Mitä eilisessä huippumalli-jaksossa tapahtui? Unohdin ekan kerran katsoa, ja harmittaa kauheasti. Kuka tippui ja miksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu