Korona on ohi

No täytyypä todeta että idiootit ja HEIKOT PASKAT olivatkin niitä jotka saivat sen / tai olivat eristyksissä.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mutta ei sun mikään pakko ole todeta, olisit ollu vaan hiljaa

Äänestä

Nyt lähti korona versio 2, new strain liikkeelle Kiinasta, voi saapua Suomeen jo juhannukseksi jos rajoituksia höllennetään.

Nyt pitäisi kehittää jo uutta rokotetta tuotq uutta mutatoitunutta versiota varten, kiireesti.

Äänestä

Korona on Corona.

Äänestä
  • molempiin kualee

    Äänestä

Helpottiko?

Äänestä

Karenssissa on mukava kärvistellä sisätiloissa, helvetillisellä helteellä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

No täytyypä todeta että idiootit ja HEIKOT PASKAT olivatkin niitä jotka saivat sen / tai olivat eristyksissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu