Kaikki tuntee The Finn?!

>>
STT: Marko Yrjövuori sanoo olevansa tähtien luottomies, mutta voiko hänen sanaansa luottaa?
>>
Yle
https://yle.fi/urheilu/3-11332478
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

>>
Keskustelu Marko Yrjövuoren ympärillä käy kuumana – "Mikä on motiivi pudotella kaikennäköisiä nimiä ja titteleitä?"
>>
Yle
https://yle.fi/urheilu/3-11333811

Äänestä

>>
Kohun keskelle päätynyt Marko Yrjövuori puolustaa ammattitaitoaan, mutta myöntää tehneensä virheitä: "Pyydän anteeksi"
>>
Yle
https://yle.fi/urheilu/3-11346562

Äänestä

>>
Marko Yrjövuoren nykyinen sopimuskumppani aloitti selvityksen – aikaisempi pesti FC Interissä kesti muutaman kuukauden: "Hyvin hän hoiti työnsä"
>>
Yle
https://yle.fi/urheilu/3-11335318

Äänestä

Käännösvirheitä..

Äänestä

Joo-o..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

>>
STT: Marko Yrjövuori sanoo olevansa tähtien luottomies, mutta voiko hänen sanaansa luottaa?
>>
Yle
https://yle.fi/urheilu/3-11332478

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu