SeX aNd ThE cItY

Final Fantasy

on mahtava sarja ja ymmärrän täysin sarah jessica parkeria jos hän ei halua teinipoppari Britney spearsssia sarjaansa! siihen sarjaan ei todellakaan tarvita mitään tekopirteää teinipopperia!!!!!!!!!
nyt odotan innolla sarjan uusia jaksoja...
tietenkin katson uusinnatkin kesällä;) olen fani!
no ottakaa kantaa...!

2

602

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sandra

      ei tä sarjaan tarvita mitään vitun pientä nulikkaa/britney)...ei sitä nulikkaa tarttee joka paikkaan tunkee!!..vaikka on elämänsä huipull!!
      parker muute vieraili saksassa regensburgenissa..näin sen ukkosa kanssa..jalat tutsi sit kyl koko loppupäivän!muistan edelleen minkä laiset vaatteet sillä on pääl!!
      en ois koskaa uskonu törmääväni siihennMÄ OLIN IHA PANIIKISSA!!IIKK..

    • miranda

      Sarja ei todellakaan kaipaa teinilolitoita, koska se sisältää 4 erittäin upeaa aikuista naista! Sarah Jessica Parker on upea pakkaus niin roolissaan kuin siviilielämässään. Tuskin maltan odottaa sarjan uusia jaksoja, joita on tullut kyllä jo hieman ennakkoon tirkisteltyä tuolta Tv1000-kanavalta. Mutta kyllä uusinnatkin kelpaavat, sarjaan ei kyllästy koskaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään

      "Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El
      Maailman menoa
      88
      6435
    2. MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!

      Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny
      Henkirikokset
      42
      5506
    3. Orpon hallitus paskoi kaikki hommat

      ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.
      Maailman menoa
      62
      4319
    4. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      78
      4198
    5. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      73
      3955
    6. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      80
      1327
    7. Anteeksi kaikesta...

      Olin tosi hölmö...
      Ikävä
      78
      1167
    8. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      328
      1145
    9. Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana

      Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?
      Ikävä
      32
      910
    10. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      288
      833
    Aihe