Ostin itselleni uudet alkkarit

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jopas on profiilia! 2 metrin etäisyys helppo pitää?:)

Äänestä

Nuo onkin afrikkalaisille ammattilisääntyjille. Ei normaaleille miehille.

Äänestä

Täytyy syödä viagraa koko ajan, jos haluaa että kalsareitten kärsä on aina täynnä!
Vaativaa se on tuo miesten muotikin. Hitaasti se muuttuu, mutta kun muuttuu, niin se vaatii jo sopeutumista kalsareista lähtien!

Äänestä

Suomalaisten pitäisi ottaa esimerkkiä Neuvostovirosta. Virohan siirtyi kansan enemmistöllä sosialismiin ja sitten Neuvostokansojen perheeseen.

Suomihan on nyt myös kansan enemmistön tahdosta ja SDP:n johdolla siirtymässä yhteiskunnallistamiseen, ent. sosialisointi, aloittaen uudesta sotesta.
Edes koronaepidemia ei hätkäyttänyt hallitusta kääntymään yksityisen terveyspienyrittäjien puoleen vaan luovittiin pitäen homma omissa käsissä.

Viron kansantalouden luovuutta ja palvelualttiuttaa edustaa mm. pieni anekdootti kirjasta Elämää Neuvostovirossa:
Kaupassa ostaja kysyy, onko rintaliivejä. Myyjä vastaa, että ei ole, mutta olisi kauniita miesten alushousuja.

Näin Suomen tulevassa sotessakin:
Eturauhanen vaivaa, saisko siitä poistettua liikakasvun? Lääkäri vastaa, että ei saa, mutta kohdun poistoja olisi tarjolla.

Ministeri Kiurun pelkäämä isäntää, jonka renki tekisi eturauhasleikkauksen ei enää olisi, vaan luovittaisiin kohdunpoistoilla. Vaihtoehtoja ei ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

mutta ei niissä ollut tuollaista kohoumaa kuin kuvissa. Pitäisikö palauttaa viallisina?
https://www.lightinthebox.com/fi/p/norsu-mies-alusvaatteet-alushousut-takakonttiin-bullet-erottaminen-housut-u-kupera-muotoilu-seksikas-persoonallisuus-vuorovesi-housut_p4084674.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu