Trump on oikeassa

Trump on syönyt itsenäisesti malaria lääkettä hydroksikiniiniä. Tämä on kyseenalaistettu. Mutta Trump olikin oikeassa. Hän ei ole saanut koronaa. Eli lääke esti koronaan!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen syönyt aamupuuroa lähes joka aamu, enkä ole saanut koronaa. Aamupuuro siis estää koronaa. Tai jospa se onkin iltaisin ottamani lasi punaviiniä?

Äänestä

Jotkut suomalaiset ovat juoneet päivittäin kaljaa, eivätkä ole kuolleet koronaan vieläkään. Tuuria riittää.

Äänestä

  • Aloittajan logiikalla ei kysymys ole tuurista vaan kalja on estänyt tartunnan. Todisteet ovat kiistattomia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Trump on syönyt itsenäisesti malaria lääkettä hydroksikiniiniä. Tämä on kyseenalaistettu. Mutta Trump olikin oikeassa. Hän ei ole saanut koronaa. Eli lääke esti koronaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu