A-studio yle tv1:llä tänään

Aiheena EU:n tukirahapaketti. Studiossa mm. valtiovarainministeri Kulmuni.
https://www.iltalehti.fi/telkku/ohjelmat/a-studio/157306/yle-tv1/6514157
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ketään kriittisesti tukeen suhtautuvaa ei ole haastateltu vielä missään. Eikö sellaisia ole?

Äänestä

EU-komissio esittää 750 miljardin suuruista elpymisrahastoa koronakriisistä kärsiville jäsenmaille. Studiossa valtiovarainministeri Katri Kulmuni (kesk.). Aihetta ruotivat myös Helsingin yliopiston professori Päivi Leino-Sandberg ja tutkija Antti Ronkainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aiheena EU:n tukirahapaketti. Studiossa mm. valtiovarainministeri Kulmuni.
https://www.iltalehti.fi/telkku/ohjelmat/a-studio/157306/yle-tv1/6514157

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu