Feminismi pakottaa avioliittoon

Nykyfeminismi johtaa siihen, että miehet eivät uskalla kehua vieraita naisia, joten Raamattu voi olla oikeassa. Naisten pitää olla naimisissa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se johtaa naisten väliseen avioliittoon.
Keinosiementävät sitten itsensä.

Äänestä

Kun osaa valita oikein niin ei tarvitse sanoa, kun tuo muistuttaa sinua nuorena.

Äänestä

Feminismi pakottaa lesboiluun ja avioeroon heteromiehestä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nykyfeminismi johtaa siihen, että miehet eivät uskalla kehua vieraita naisia, joten Raamattu voi olla oikeassa. Naisten pitää olla naimisissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu