Persut tulee Valtaan ! Jolloin sukupuolineutraalius loppuu

Eli Miehet pysyköön miehinä ja Naiset naisina !
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mainiota! Kannatetaan!

Äänestä

Selko uutisissa äsken tuli. Että miehet eivät ole miehiä. Eikä naiset ole naisia . Uskomatonta Hulluutta .

Äänestä
  • En odottanutkaan, että persu ymmärtäisi biologian hienouksia.. Persuthan eivät lue....

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En odottanutkaan, että persu ymmärtäisi biologian hienouksia.. Persuthan eivät lue....

    Tiedätkö, kuka sen kirjan kirjoitti?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    En odottanutkaan, että persu ymmärtäisi biologian hienouksia.. Persuthan eivät lue....

    Eivät nuo näköjään osaa kirjoittaakaan.

    Äänestä

Hienoa. Mutta suuri joukko persuja joutuu kaappiin????????

Äänestä

Mites tynkkyselle käy?

Äänestä

AAdolf ahonen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Eli Miehet pysyköön miehinä ja Naiset naisina !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu