Ei kuultu hallituksen, joka siis tiesi jo helmikuussa isisäitejen paluusta lapsineen, varoittelua ja selvityksiä, miksi tota porukkaa tuotetaan Suomeen. Ainoastaan Perussuomalaiset on nostanut ääntään. Pekka Haavisto on jo allekirjoittanut oman kohtalonsa, mutta hallitus tulee kyllä perässä. Vain Perussuomalaiset ajattelee Suomen ja suomalaisten etua.
Vain Perussuomalaiset reagoivat isisterroristeihin
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Helmikuussa jotkut pakenivat leiriltä, mutta luuletko, että hallitus tiesi heidän aikovan Suomeen?
Reitti on siksi hankala ja vaikea, että niin hallitus kuin ministeriöt heti perään on olleet tietoisia. Omia aivoja saa käyttää. En luottaisi Pekka Haavistoon centin vertaa. Mutta myös Mari Ohisalo on samaa Suomen tuhoaja- leiriä.
Valehtelijoiden klubi kokoontuu hallituksesssa säännöllisesti
Kolme äitiä lapsineen saa törkypersut suunniltaan!
Juu, niin pullantuoksuisia äiskyleitä teille globalisteille ! Jotka ette näe varvassandaalejanne pidemmälle ettekä yleensä osallistu tämän sakin ylläpitoonkaan veroillanne.
Tuttiterroristihan se varsin katala olento on. Sillähän saattaa olla jotakin piilotettuna vaippaan..... Ja persut ihan hiilenä.
Niinpä. Tämän maan suvakit kun johtaa ihan samalla tuhoisalla politiikallaan kokonaista maata.
Miksi persut mölisevät kolmesta äidistä ja kymmenestä lapsesta, vaikka Suomi on ihan toisenlaisessa kriisissä? No siksi, että persuilla ei ole mitään annettavaa talouden tai viruksen hallinnan suhteen, pelkkiä hölmöjä väittämiä, jotka on moneen kertaan todistettu epätosiksi. Sen vuoksi on nyt nostettu hirveä mölinä kolmestatoista ihmisestä, lapsista alle kymmenen iän ja kolmesta naisesta. Persut toivovat, että tällä mekastuksella kannatuksen alamäki loppuu. Ei lopu eikä loivene.
Vuonna 2015 persut todella reagoivat ISIS terroristeihin ja imuroivat suomeen 35 000 mamua lisää, pääosin nuoria karvaperseäijiä.
Mutta osaavatko nuo persut edes hävetä? No eipä tietenkään!
Normaaliälyiset ihmiset reagoivat asioihin normaalisti, eivätkä ala räyhäämään kuin mielenvikaiset rasistit muukalaisvihassaan.
Asiat hoidetaan asioina lain ja järjestyksen mukaan!
Haavisto on nyt persurikollisten silmätikkuna. Haavisto on hoitanut vaikean hommnsa todella hyvin.