Jänskättää 50donaa, Haavistoa jänskättää

Pekkahan saa taas itsetunnon kohoamaan ja varmuutta käytökseen pelkästään anuksen tatuoimisella valkoiseksi. Kunnari 50tuhatta siis nainen, Pekka siis mies 2tonnia tatuointiin, missä tasa arvo, tasapäisyyys kysyn mä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paise puhkesi, mihinkähän oikein rahaa käytetään eduskunnassa.

Äänestä

kunnari?

Äänestä
  • Kulmuni sanotaan Kunnariksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pekkahan saa taas itsetunnon kohoamaan ja varmuutta käytökseen pelkästään anuksen tatuoimisella valkoiseksi. Kunnari 50tuhatta siis nainen, Pekka siis mies 2tonnia tatuointiin, missä tasa arvo, tasapäisyyys kysyn mä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu