EI TOTTA VIE..

Katsokaa nyt kaikki persut!
Haluatteko todellakin olla samaa
mieltä kuin tämä Ano Turtiainen?

Jos olette,niin voitte kääntää sivua.
Jos siihen kykenette.
17566
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Perust ei käännä kuin takkinsa ja ovat tuulella käyviä ihan siinä kuin kaikki muukkin, se on taikaa se, hillotolppalla olo ja sen viekkuhun pääsy.

1Äänestä

Jussi hoiti homman jo päiväjärjestyksestä

Äänestä

Persut ovat rasisteja eikä se ole hyvä asia tänä päivänä. Mutta kummastella pitää kepujakin kun ovat valinneet puheenjohtajakseen naisen, joka tarvitsee koulutusta käyttäytymiseensä. Yleensä sellaiseen pestiin valitaan valmiiksi kouliintuneita. Eilen selvisi että veronmaksajien rahoja käytettiin jo puheenjohtajakisan aikana. Sanon että TÖRKEÄÄ.

Äänestä
  • Sillähän olisi palkannut jonkun sairaanhoitajan vuodeksi...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sillähän olisi palkannut jonkun sairaanhoitajan vuodeksi...

    Ei taida sairaanhoitajan palkka olla 50000 vuodessa.

    Äänestä

  • Valtakunnan oikeuteen tuollaisista rikoksista pitää joutua. Luulenpa että hallitus hajoaa. Luokatonta touhua on ollut kaiken kaikkiaan rahalla mässäily

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei taida sairaanhoitajan palkka olla 50000 vuodessa.

    Niin kun näissä pitää laskea ne pakolliset sivukulut palkan lisäksi

    Äänestä

Seuraavaksi sais ulkoministeri katsahtaa peiliin ja häippäistä .

Äänestä
  • Isot melonit

    Äänestä

Niin mitä tuos nyt on, eikö sulla ole muuta mietittävää, mene töihin.

Äänestä
  • Heh heh heh töihin rintoihin

    Äänestä

Kulmuni on paras

Äänestä

On se politiikka likaasta peliä, rikollisia kaikki

Äänestä

Kulmuni on öööö

Äänestä
  • Eikö sitä esiintymiskoulutusta olisi pitänyt olla ollut hankittuna jo kauan ennen kuin pääsi mihinkään puheenjohtajaksi asti haloo

    Äänestä

keminmaan paavo taas sotkemassa politiikat

Äänestä

kepu pettää aina...se on totuus

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Katsokaa nyt kaikki persut!
Haluatteko todellakin olla samaa
mieltä kuin tämä Ano Turtiainen?

Jos olette,niin voitte kääntää sivua.
Jos siihen kykenette.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu