Ihmisoikeusaktivistit kuskaa raakoja rikollisia

Anonyymi

https://www.kansalainen.fi/sea-watch-3n-valimerelta-tuomien-siirtolaisten-tuomiot-italiassa-seksuaalinen-vakivalta-murha-kidutus-ihmissalakuljetus/


Juuri tätä olen jo aikoinaan todennut, että nuo ”hyvikset” eivät tiedä mitä tekevät ja keitä kuljettavat.

Pitäisikö kuskaajat tuomita nyt kuskaamiensa rikoksista, sillä he ovat ikäänkuin auttamassa näitä tekemään rötöksiä.

Eihän niitä kuskaajia kiinnosta, heillä on vain 50-luvulla kirjoitettu kansainvälinen ”ihmisoikeus” päässään ja se tarkoittaa, että Europpaan saa hyökätä.

Tietoja on jo tarpeeksi ollut, kuinla haitoilleen tuolta tulee väkeä ja he kaikki kuormittavat alkuun Eurooppaa toisin kuin oikeat työperäiset maahanmuuttajat.

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Matkaan lähdetään mm.Libyan puolelta.Vapaaehtoiset päivystää puhelimessa Euroopan puolella. Kun irrotaan paatilla rannasta soitetaan että nyt ollaan merihädässä.Vapaaehtoiset soittaa sitten pelastusalukset paikalle.Hyvin toimii.

    • Anonyymi

      Terroristien oikeusaktivistejä ne on. Noilla järjettömillä hyysäreillä ei ole mitään tekemistä " Ihmisioikeuksien " kanssa. PISTE.

    • Anonyymi

      Ykdenkin merellä kadonneen sukulainen kertoi että lähtijä oli töissä supermarketissa kotimaassaan.Mutta hän rakasti UKta ja halusi sinne ja halusi lääkäriksi ja halusi.....

    • Anonyymi

      Eikös noita veneitä voisi upottaa suoraan

    • Anonyymi

      Eurooppa sortuu tulevaisuudessa tulee uudenlainen kulttuuri

    • Anonyymi

      Näistä pitää oharikin!!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      89
      4694
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      113
      3872
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      191
      3723
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      73
      2123
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      75
      1941
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      79
      1298
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      130
      1192
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      155
      1147
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1055
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      30
      924
    Aihe